Wood4you - tradiční truhlářská výroba

Naše firma Wood4you s.r.o. je významným dodavatelem tradičních truhlářských výrobků, a to zejména špaletových oken, euro oken, dveří, schodišť a přímých replik historicky cenných truhlářských prvků.

Naše výroba je uzpůsobena jak tradičním postupům výroby, tak i jejímu modernějšímu pojetí, a díky tomu jsme schopni pokrývat i větší objemy zakázek. Orientujeme se i na repasování původních špaletových nebo jiných typů oken a dveří, a to všude tam, kde se jedná o památkově chráněné objekty a budovy, kde není možno vyrábět nové výrobky. Povrchová úprava je jednou z nejdůležitějších fází výroby, a proto klademe vysoký důraz na vybavení lakovny a barev nejvyšší kvality. Náš systém ochrany dřeva je na velmi vysoké úrovni. Mimo práce s masivem se ve Wood4you s.r.o. zabýváme také výrobou nábytku na míru dle Vašich požadavků. Úzce spolupracujeme s designéry a nabízíme řešení pro Vaše interiéry.

Truhlářství je v naší společnosti rodinným dědictvím již po 3 generace. Díky tomu přistupujeme k naší práci srdcem, jež se odráží na spokojenosti naší, a to z poctivě odvedené práce, ale hlavně spokojenosti Vaší, našich zákazníků. Velmi si vážíme talentu a zručnosti našich zaměstnanců, protože díky nim jsme schopni splnit Vaše přání v oblasti truhlářské výroby.

U každé zakázky vždy zaručujeme profesionalitu, individuální přístup a transparentní komunikaci.

Certifikáty a jiné důležité dokumenty

Abychom mohli garantovat nejvyšší možnou kvalitu, certifikovali jsme naše výrobky státní zkušebnou ve Zlíně. Certifikáty jsou na všechny naše výrobky samozřejmostí.