Wood4you s.r.o - naše služby


Naše truhlářská výroba pokrývá širokou škálu výrobků. Troufáme si říct, že jsme schopni našim zákazníkům vyrobit ze dřeva vše na co si vzpomenou.

Největší podíl naší výroby tvoří výroba oken. Specializujeme se především na špaletová okna a historické prvky. Naše technologie a truhláři pečlivě vyrábí všechny 

detaily, které byly na památkově chráněných budovách vytvořeny truhlářskými mistry v minulosti.

Moderní technologie nám umožňují propojit historické provedení výrobků a zároveň jsme schopni dosáhnout na nejvyšší  standardy v oblasti úspor energií.

Působnost fy.Wood4you s.r.o je po celé České republice avšak převážná většina staveb byla realizována v Ústeckém kraji a Praze.

Našimi největšími obchodním partnery jsou Lázně Teplice, Ústecký kraj, statutární město Ústí nad Labem a Teplice, Duhovka a.s. ,Ministerstvo vnitra a další.

Dřevěná okna a dveře tradičně už po staletí patří k dobrému a kvalitnímu bydlení. Slouží především k prosvětlování místností a pro přirozený kontakt obyvatel s 

okolím. Mají také nezastupitelné místo v energetice domu, a proto naše okna jsou té nejvyšší kvality.

Samozřejmě současné výplně stavebních otvorů jsou vyrobeny a povrchově upraveny nejmodernějšími technologiemi v souladu s nejpřísnějšími evropskými normami (ČSN 746101).

Vyrábíme okna či vchodové dveře jakéhokoliv tvaru a velikosti. Okna rovná, šikmá, kulatá, oblouková, segmentová, a to dle přání zákazníka, tedy ne sériově.